07/17/2018

34 vjeçarja nga Prishtina i dha fund jetës duke rënë nga banesa në Dardani (Foto +18)

v_1475052272-8049910

Një vajzë  ka rënë nga banesat në lagjen “Dardania” saktësisht përball shkollës “Xhemajl Mustafa”.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë se kanë marrë informatën se një vajzë rreth moshës 34 vjeçare ka rënë nga njëri kat i ndërtesës në lagjen Dardania.

Ahmeti ka shtuar se në vend të ngjarjes ka dalë policia dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Ndërkaq vlen të përmendet se rastet e tilla ditëve të fundit janë shpeshtuar shumë.b_1475052094-6110728

happy wheels game