08/19/2018

BRUKSEL, SOT RAUNDI I RI I BISEDIMEVE KOSOVË-SERBI

mustafata

Sot në Bruksel mbahet raundi i ri i bisedimeve Kosovë-Serbi. Takimi i rradhës mes kryeministrave Mustafa e Vuçiç ndërmjetësohet nga kryediplomatja europiane, Federica Mogherini. Palët do të diskutojnë zbatimin e marrëveshjeve të arritura deri tani, si dhe avancimin e bisedimeve.

happy wheels game