• 269274_257782891019191_1720215630_n
  Struga e lënë pas dore, të gjitha investimet në Ohër (VIDEO)

  Ndërtimi i një spitali të ri për ortopedi dhe traumatologji, ndërtimi i një marine në liqenin e ...

  Read More
 • 11038793_1003590676317809_5710713622590476475_n
  Struga anashkalohet nga panairet e turizmit

    Strugë, 27 janar Në panairin e turizmit “EMITT” në Stamboll të Turqisë, që do të mbahet ...

  Read More
 • gruevski-640x479
  New Europe: Era e fundit e Gruevskit

  Pas një dekade si kryeministër (2006) dhe pas udhëheqjes 12 vjeçare të VMRO-DPMNE-së, ...

  Read More
 • 1934896_931025243642474_7198042951822240103_n
  Struga bëhet gati për festën e vitit të ri!

  Struga në këto ditë të fundvitiit është gjallëruar dukshëm kjo edhe për efekt  të ardhjes në ...

  Read More
 • LR-PDSH-vs-RDK-620x330
  Aleanca për Shqiptarët: Përkrahim protestën e së premtes, ndotja e ajrit është një gjenocid që po u bëhet gjeneratave të reja

  ​  1.JPG ​​  2.JPG ​​  3.JPG ​Aleanca për Shqiptarët ka mbajtur ot një konferencë t ëpërbashkët ...

  Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Pas 11 Dhjetorit administratorët do ti çlirojmë me Ligj

vikzx5oj

Tentimi për ti dhënë masovitet tubimeve publike përmes keqpërdorimit të administratës publike është akt jo human, jo politik dhe jo etik. Megjithëse BDI lëvdohet në mbështetjen e 16.000 administratorëve, dje në Çair, i pamë vetëm 1.000 të rinj. Shtrohet pyetja sa do të ishte pjesëmarrja në këtë ...

Read More