• thumbopen (2)
  Brukseli nga Serbia nuk kërkon njohjen e Kosovës

  Njohja e pavarësisë së Kosovës në fund të bisedimeve të Serbisë me Bashkimin Evropian, deri më ...

  Read More
 • eduard-ndocaj-nes-euml-r-n-euml-kuvend-me-makin-euml-n-e-lsquo-kumbarit-rsquo-foto_hd
  “Kaubojsi” sfidon Edi Ramën, kandidon për kryetar të Partisë Socialiste

  Deputeti i qarkut të Lezhës, Eduard Ndocaj, ka shpallur zyrtarisht kandidimin e tij për kryetar ...

  Read More
 • nes-euml-r-me-reshje-shiu_hd-780x439
  Lamtumirë pranverë, rikthehet dimri

  Do ti thoni lamtumirë për disa ditë, motit të ngrohtë pasi reshjet e shiut dhe temperaturat e ...

  Read More
 • 89739149-gettyimages-169617354_1463661992-5889824
  Aleati i Erdoganit nominohet për Kryeministër të Turqisë

  Partia udhëheqëse në Turqi për Drejtësi dhe Zhvillim (AKP), e ka zgjedhur Binali Yildirim si ...

  Read More
 • zara-640x329
  Zara ndër 10 top destinacionet turistike në botë sipas “Loneli Planet”

  Zara, si pjesë e Dalmacisë veriore, që vitin e kaluar është shpallur “Qyteti destinacion më i ...

  Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More

Rrapi.mk

radio-rrapi

Read More