07/17/2018

FOTO/ Zbardhen mesazhet kërcënuese mes dy gjimnazistëve disa minuta para vrasjes në lokal

vrasja

Fabian Muçllari ka vrarë moshatarin e tij Fabio Hila nga Pogradeci.

Ndërsa tashmë janë është bërë e ditur dhe shkaktari i kësaj ngjarjeje aspak të këndshme.

Një orë para ngjarjes së rëndë dy djemt kanë debatuar me mesazhe në celular. Gjithë debati ka nisur për një vajzë, të cilën e pretendonin të dy.

Por debati nuk ka ngelur vetë tek vajza pasi dy djemt kanë kërcënuar dhe fyer njëri tjetrin. Dhe menjëherë pas këtyre mesazheve dy djemt janë takuar në një klub, ku Muçllari vrau Fabio Hilan./Shqiperiaime.al

Ndiqni Fotogalerine per te pare mesazhet e shkembyera nga njeri tjetri : screenshot_1-68

happy wheels game