04/24/2018

Gruevski pritet me fishkëllima gjatë mbajtjes së fjalimit (VIDEO)

Nikolla-Gruevski1-480x400

 

Në kuadër të ditës së arsimit të gjuhës turke, mbrëmë në sallën “Boris Trajkovski”, u mbajt manifestim, ku morën pjesë zyrtarë nga Republika e Turqisë dhe e Maqedonisë, ku në mesin e tyre ishte edhe kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, transmeton Portalb.

Me këtë rast, Gruevski mbajti fjalim para publikut, por diçka nuk shkoi në rregull, pasi që gjatë mbajtjes së fjalimit një pjesë e publikun i kanë fishkëllyer. Për më shumë shiheni videon e mëposhtme.

happy wheels game