09/21/2018

Strugë, Dy mijë franga vidhen nga vetura e një qytetari!

vjedhje-makine-300x1901

Nga MPB informojnë se dje në periudhën ndërmjet orës 14.00-16.15në Strugë në rrugën ‘’Vlado Maleski’’një autor deri tani i panjohur ka kryer një vjedhje të rëndë në një makinë të tipit ‘’Audi’’ në pronësi të një 42 vjecari nga një fshat i Strugës. Hajduti sipas policisë ka arritur të vjedhi nga makina 2 mjë frënga si dhe dokumente personale.Nga policia informojnë se po hetojnë rastin!/Strugalajm

happy wheels game