07/17/2018

Xhaka godet Kosovën: Nuk largohem nga Zvicra

xhaka_1463484694-7918326

Granit Xhaka ka konfirmuar se nuk do t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës. Ai ka paralajmëruar se do të vazhdoj të luajë për Zvicrën

Ylli i Borussia Mönchengladbach, Granit Xhaka ka një lajm shumë të keq për tifozët kosovar dhe Federatën e Futbollit të Kosovës.

Mesfyushori me prejardhje nga Prishtina ka konfirmuar se nuk do t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës, derisa ka paralajmëruar se do të vazhdoj të luajë për Zvicrën

“Unë kam kohë që kam vendosur të luajë për Zvicrën. Në atë kohë unë nuk e dija se një ditë do Kosova do të ketë përfaqësuesen e saj”, ka deklaruar Xhaka për Blick

happy wheels game